مبل کارول

درباره ما و معرفی مجموعه گروه مبلمان کارول

. هر آنچه درباره ما می خواهیدبدانید در ادامه بخوانید:

خانه از دیرباز نزد ایرانیان محلی برای آرامش و تنش زدایی پس از یک روز سخت کاری بوده است. با توسعه صنعت طراحی داخلی، مبل راحتی جزء جدایی ناپذیر منازل ایرانی شد. نیاز به طراحی های به روز دنیا ما را بر آن داشت تا در سال ۱۳۹۵ با گروهی جوان، خلاق و پرانرژی وارد حوزه تولید مبلمان خانگی شویم. در این راه پر پیچ و خم سختی های راه را به جان خریدیم تا امروز به لطف خدا در سراسر کشور مهمان منازل هموطنانمان باشیم.

اعتقاد کارول بر این است ایران و ایرانی شایسته بهترین هاست لذا همواره کیفیت و بروز بودن را سرلوحه خود قرارداده ایم و باورمان این است میتوانیم محصولی در طراز جهانی را در اختیار هم میهنان عزیزمان قراردهیم.

استفاده از بهترین مواد اولیه، طراحی جدیدترین مدلهای روز دنیا، به کار گیری پرسنل مجرب در کنار نیروهای جوان و متخصص، موجب تولید محصولی با بالاترین سطح استاندارد های روز دنیا می شود. اکنون با پشتوانه ی تجربه ای درخشان در ایران نگاهمان را از مرزهای جغرافیایی فراتر برده و امیدواریم بتوانیم در بازار های جهانی نیز همچون داخل، بدرخشیم و بتوانیم سهمی از بازارهای بین المللی داشته باشیم.

در ادامه با درباره ما همراه باشید و بیشتر بدانید.

همه چیز درباره متریال مصرفی

کیفیت همواره الویت اصلی گروه مبلمان کارول در تولید هر محصولی بوده است و پایه اصلی این موضوع استفاده از مواد اولیه درجه یک میباشد. اسفنج ۳۵ کیلویی ویژه برای نشیمن تمام محصولات، چوب سوپر راش وارداتی برای کلیه ی بخش های رنگی و نمای بیرونی مبل و اسکلت اصلی مبلمان که مهمترین بخش مبل می باشد از چوب روس خشک کن رفته استفاده میشود.

این موارد ساختار اصلی مبلمان بوده و هیچگاه در کارول تغییر نمیکند. اما در موارد جزیی تر هم همواره به کیفیت مواد اولیه توجه ویژه ای میشود. به طور کلی تمامی موادی که خریداری میشود پیش از ورود به بخش تولید کنترل کیفی میشود و تاییده لازم را اخذ میکند. استفاده از مواد اولیه مرغوب این امکان را میدهد تا ۲۴ماه کلیه محصولات تولیدی ضمانت مکتوب گردد.

 

شنبه – چهار شنبه
9:30 20:00
پنجشنبه – جمعه
11:00 20:00

ما را در آپارات دنبال کنید: کارول مبل

منتظر تماسهای شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

Index