کیفیت تنها یک شعار نیست بلکه یک تعهد است.

گروه مبلمان کارول، تولیدکننده انواع مبلمان راحتی و مدرن

گروه مبلمان کارول در سال ۱۳۹۴ با هدف کارآفرینی، تولید مبل با کیفیت داخلی و حضور پررنگ در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی، تاسیس گردید.
کارول محصول با کیفیت ممتاز جهانی را شایسته هر ایرانی می‌داند و خود را ملزم به تولید آن کرده است. ما در مجموعه خود با بومی‌سازی تکنولوژی روز دنیا محصولی بر اساس نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی طراحی و تولید کرده‌ایم. استفاده از مواد اولیه مرغوب در تمام مراحل طراحی و تولید مورد توجه بوده است. تمامی فرآیند‌های تولید به کمک متخصصین داخلی انجام می‌شود و این موضوع مایه مباهات ماست که هرگز اتکای خود به توان داخلی را قطع نکرده‌ایم.
همواره احترام به حقوق مصرف‌کننده سر‌لوحه تمام فعالیت‌های شرکت است. در همین راستا و به جهت اطمینان خاطر مشتریان  از کیفیت محصول خریداری شده کلیه تولیدات مجموعه شامل ۲۴ ماه ضمانت کیفیت می‌باشد.
اگر امروز کارول از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای مبلمان است، در سایه لطف خداوند و حمایت‌های شما عزیزان در سال‌های اخیر است و این امر ما را بر آن داشته تا با تلاشی شبانه روزی بتوانیم این لطف بزرگ را پاسخ داده و در بازارهای جهانی نیز کیفیت بالای تولید ملی را به نمایش بگذاریم.
این باور قلبی ماست که: کیفیت تنها یک شعار نیست بلکه یک تعهد است.